"14 godina živim kao podstanar": Milica Kemez odustala od izgradnje kuće, nema gde da živi, evo šta će
Zabava

"14 godina živim kao podstanar": Milica Kemez odustala od izgradnje kuće, nema gde da živi, evo šta će

Informer logoInformer
3

Bivša rijaliti učesnica Milica Kemez odlučila je da proda plac gde je trebalo da zida kuću, te je odlučila da kupi stan, o čemu je sada progovorila.