А ШТА КАДА НИСМО КОД КУЋЕ? Треба ли искључивати клима уређај када излазимо из стана и која је температура најпријатнија и најисплативија СТРУЧЊАЦИ ВАМ РЕШАВАЈУ ВЕЧНУ ДИЛЕМУ

А ШТА КАДА НИСМО КОД КУЋЕ? Треба ли искључивати клима уређај када излазимо из стана и која је температура најпријатнија и најисплативија СТРУЧЊАЦИ ВАМ РЕШАВАЈУ ВЕЧНУ ДИЛЕМУ

Dnevnik logoDnevnik
1

Чим температуре пређу 30 степени, клима уређај постаје најважнији апарат у дому.