Austrija MORA da izgubi kako bi imala veće šanse! Nestvaran apsurd na Mundijalu, hoće li meč biti namešten?

Austrija MORA da izgubi kako bi imala veće šanse! Nestvaran apsurd na Mundijalu, hoće li meč biti namešten?

Srbija Danas logoSrbija Danas
1

Izuzetno neobična situacija mogla bi da se dogodi u nedelju rano ujutru na Svetskom prvenstvu u fudbalu, pošto je zbog svih dosadašnjih rezultata, ali i novog sistema takmičenja u kojem i najbolje trećeplasirane selekcije prolaze dalje došlo do situacije da postoji meč u kojem jednostavno - niko ne želi da pobedi!