Басконија реконструише екипу - петорица играча напустили клуб
Sport

Басконија реконструише екипу - петорица играча напустили клуб

RTS logoRTS
2

Челници Басконије прекинули су сарадњу са петорицом кошаркаша, клуб су напустили Трент Форест, Маркис Ноуел, Јуџин Оморуји, Гутис Радзевичијус и Џесе Едвардс.