Politika
Čedomir Antić piše za "Blic": Zašto (ne) volim radikale?
3
Devedesetih godina prošlog veka malo je bilo onih iskreno privrženih demokratiji i reformama koji su mogli da sa ozbiljnošću uzmu u obzir Vojislava Šešelja i radikale. Sećam se kako je nakon Studentskog protesta iz 1996./1997. godine jedan čovek, politički aktivista kome sam zaboravio ime, bio prisutan na svim opozicionim okupljanjima, pa bi prilično autoritativno od organizatora zatražio da se obrati u ime Narodne radikalne stranke. „Ipak smo mi pravi i legitimni...“- rekao bi...