ЦРНО-БЕЛИ ВЕЋ ДУГО НЕМАЈУ ТРОФЕЈ! Саша Илић поручио: Партизан је велики клуб и амбиције су исте

ЦРНО-БЕЛИ ВЕЋ ДУГО НЕМАЈУ ТРОФЕЈ! Саша Илић поручио: Партизан је велики клуб и амбиције су исте

Dnevnik logoDnevnik
1

Тренер фудбалера Партизана Саша Илић рекао је после окончања првог дела припрема за следећу сезону да клуб већ много година нема трофеј, али је истакао да су црно-бели велики клуб и да су амбиције увек исте.