
“Čulo se nešto kao petarda, nije bilo pucnjave u kafiću”: Vlasnik o drami na Zvezdari
1
U blizini Bulevara kralja Aleksandra danas se oko 16 časova odigrala drama kada su se, prema nezvaničnim informacijama, u blizini jednog ugostiteljskog objekta začuli zvuci nalik ispaljivanju hitaca. U ovom incidentu na sreću nema povređenih. Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) izašli su na lice mesta, ali tokom uviđaja nisu pronašli čaure. Takođe, pojedini očevici navode Članak “Čulo se nešto kao petarda, nije bilo pucnjave u kafiću”: Vlasnik o drami...