"Čulo se nešto kao petarda": Vlasnik kafića o drami na Zvezdari

"Čulo se nešto kao petarda": Vlasnik kafića o drami na Zvezdari

Telegraf logoTelegraf
1

U blizini Bulevara kralja Aleksandra danas se oko 16 časova odigrala drama kada su se, prema nezvaničnim informacijama, u blizini jednog ugostiteljskog objekta.