Da li je ovo najlepši grad u Srbiji? Pretvoren u pravu pravcatu OAZU - sve PRŠTI OD BOJA!

Telegraf logoTelegraf

- Naš grad je svakog dana sve lepši - poručuju iz Javnog preduzeća Komunalac, čiji radnici danas sade cveće na zelenim površinama ispred zgrade Opštine.