"DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA" Brenina bivša snajka na na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"
Zabava

"DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA" Brenina bivša snajka na na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"

Blic logoBlic
2

Pevači često spotove snimaju u teškim uslovima, a Lena Čolak je otkrila da je jednom prilikom zadobila opekotine trećeg stepena. Ona je objasnila kako je došlo do povrede.