"Dobila sam opekotine trećeg stepena": Naša pevačica je doživela ozbiljan peh na snimanju spota

"Dobila sam opekotine trećeg stepena": Naša pevačica je doživela ozbiljan peh na snimanju spota

Nova logoNova
1

Pevačica Lena Čolak prisetila se neprijatnog iskustva koje je doživela tokom snimanja spota za pesmu „Majko“.