"Dobila sam opekotine trećeg stepena" Naša pevačica otkrila kroz kakav je pakao prošla: "Nisam osetila..."

"Dobila sam opekotine trećeg stepena" Naša pevačica otkrila kroz kakav je pakao prošla: "Nisam osetila..."

Telegraf logoTelegraf
1

Lena Čolak otkrila je da je tokom snimanja spota za pesmu "Majko" zadobila ozbiljne povrede - opekotine trećeg stepena, nakon scene koja se pretvorila u opasno.