"DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA" Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"

"DOBILA SAM OPEKOTINE TREĆEG STEPENA" Pevačica na snimanju spota zadobila povrede: "Bol sam osetila tek kada sam krenula kući"

Kurir logoKurir
1