
Politika
Đurić: Srbija treba da bude pionir u povezivanju Evrope i Latinske Amerike
2
Srbija treba da bude među pionirima u povezivanju Evrope sa zemljama Centralne i Latinske Amerike, ocenio je ministar spoljnih poslova Marko Đurić danas u Panami, na 56. Generalnoj skupštini Organizacije američkih država.