(FOTO, VIDEO) "POSLEDNJI PUT PRED OVOLIKO LJUDI SE OBRAĆAM KAO PREDSEDNIK" Vučić na mitingu SNS: "Nikom drugom nisam hteo da služim sem građanima Srbije"
Politika

(FOTO, VIDEO) "POSLEDNJI PUT PRED OVOLIKO LJUDI SE OBRAĆAM KAO PREDSEDNIK" Vučić na mitingu SNS: "Nikom drugom nisam hteo da služim sem građanima Srbije"

Blic logoBlic
2

Predsednik Aleksandar Vučić rekao je na mitingu "Srbija, jedna porodica" u Beogradu da se poslednji put obraća pred ovolikim brojem građana kao predsednik Republike.