Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju: Saša Ilić poveo 26 igrača

Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju: Saša Ilić poveo 26 igrača

Objektiv logoObjektiv
1

Fudbaleri Partizana otputovali su u Sloveniju, gde će se pripremati za narednu sezonu. Nakon što su se nedavno okupili i na terenima Sportskog centra “Teleoptik” u Zemunu započeli pripreme za novu sezonu, fudbaleri Partizana otputovali su rano jutros u Sloveniju, gde će “parni valjak” obaviti centralni deo prirpema. Trener Saša Ilić poveo je 26 igrača, Članak Fudbaleri Partizana otputovali u Sloveniju: Saša Ilić poveo 26 igrača se pojavljuje prvo na Objektiv.