ГРАД ПОНОВО ДЕЛИ СУБВЕНЦИЈЕ ЗА БИЦИКЛЕ! Пријаве почињу ускоро, грађани могу да добију 15.000 динара за куповину двоточкаша

ГРАД ПОНОВО ДЕЛИ СУБВЕНЦИЈЕ ЗА БИЦИКЛЕ! Пријаве почињу ускоро, грађани могу да добију 15.000 динара за куповину двоточкаша

Dnevnik logoDnevnik
2

Град Нови Сад и ове године наставља програм „Бициклом за зелени Нови Сад 2026“, за који је из буџета издвојено 22,5 милиона динара за субвенције при куповини бицикала.