Грађани кренули из Новог Сада пешке на скуп у Београду: на улицама се вијори „Србија побеђује”

Грађани кренули из Новог Сада пешке на скуп у Београду: на улицама се вијори „Србија побеђује”

Politika logoPolitika
2

Грађани носе заставе Србије и заставе са слоганом „Србија побеђује” и узвикују „Косово је срце Србије” и „Живела Србија”