Ibrahimović razočaran: U prvom poluvremenu sam umalo zaspao, a u drugom sam stvarno spavao!

Ibrahimović razočaran: U prvom poluvremenu sam umalo zaspao, a u drugom sam stvarno spavao!

Espreso logoEspreso
1

Nisu ga oduševili