
Incident u Šestoj beogradskoj gimnaziji: Nastavnica hemije navodno ošamarila učenika pred svedocima, oglasila se uprava za SD
2
Nastavnica hemije u Šestoj beogradskoj gimnaziji navodno je 29. maja ošamarila učenika pred više svedoka, a iz škole za portal Srbija Danas potvrđuju da su upoznati sa događajem i da su pokrenuli postupke za utvrđivanje svih okolnosti.