Inđijom odjekivalo "Aco Srbine"; Vučić: "Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore" VIDEO

Inđijom odjekivalo "Aco Srbine"; Vučić: "Posle toliko pređenih kilometara, red je bio da malo odmore" VIDEO

B92 logoB92
2

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se nadomak Inđije sa građanima koji pešače iz Novog Sada i drugih gradova ka Beogradu za skup "Srbija jedna porodica", poručivši da je posle pređenih kilometara vreme za odmor i zajedništvo.