Iranci ostavili poruku Amerikancima: “Odlazimo uzdignute glave”

Iranci ostavili poruku Amerikancima: “Odlazimo uzdignute glave”

Objektiv logoObjektiv
1

Fudbalska reprezentacija Irana odigrala je 0:0 protiv Belgije u drugom kolu Grupe G na Svetskom prvenstvu, a nakon utakmice usledila je poruka koja je privukla veliku pažnju javnosti. Iranski igrači su, posle teškog i borbenog meča u kojem su uspeli da osvoje važan bod protiv favorita, ostavili poruku u svlačionici, naglašavajući zahvalnost domaćinu i ponos Članak Iranci ostavili poruku Amerikancima: “Odlazimo uzdignute glave” se pojavljuje prvo na Objektiv.