Zabava

"Kad bi ušli u rijaliti napravili bi lom" Indođija o vezi sa Đeksonom "Spopao me, preznojila sam se..."

Telegraf logoTelegraf
3

Večeras je na trećoj večeri Music week festa nastupala Indođija koja se sa reperom Đeksonom smuvala pred kamerama.