Zabava
"Kad bi ušli u rijaliti napravili bi lom" Indođija o vezi sa Đeksonom "Spopao me, preznojila sam se..."
3
Večeras je na trećoj večeri Music week festa nastupala Indođija koja se sa reperom Đeksonom smuvala pred kamerama.
Večeras je na trećoj večeri Music week festa nastupala Indođija koja se sa reperom Đeksonom smuvala pred kamerama.