Kampanja "Kad pijem, ne vozim" 20 godina podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno
Društvo

Kampanja "Kad pijem, ne vozim" 20 godina podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno

RTV logoRTV
2

Kampanja "Kad pijem, ne vozim" ove godine obeležava 20 godina kontinuiranog delovanja kao jedna od najdugovečnijih društveno odgovornih inicijativa u Srbiji usmerena na promociju bezbednog ponašanja u saobraćaju i odgovorne konzumacije, a tokom dve decenije kampanja dosledno podseća da alkohol i vožnja ne idu zajedno.