
Kancelarija za KiM: “Otmica rudara Belaćevca bila uvod u masovno nasilje nad Srbima”
2
Kancelarija za Kosovo i Metohiju navela je danas da je otmica devetorice radnika površinskog kopa “Belaćevac”, koju su teroristi takozvane “Oslobodilačke vojske Kosova” izveli na današnji dan 1998. godine bila uvod u masovno nasilje nad srpskim. Masovno nasilje nad srpskim i drugim nealbanskim civilima eskaliralo je u vreme oružanih sukoba na KiM, a nažalost, u Članak Kancelarija za KiM: “Otmica rudara Belaćevca bila uvod u masovno nasilje nad...