
Kapiten Irana udario na FIFA i Ameriku: “Žele da nas izbace, ovo je katastrofalan Mundijal”
3
Kapiten fudbalske reprezentacije Irana Mehdi Taremi oštro je kritikovao Fifu i organizatore Svetskog prvenstva u SAD, nazvavši turnir “katastrofom” zbog logističkih problema i tretmana kojem je njegov tim izložen. Nakon remija sa Egiptom (1:1) u Sijetlu, kapiten Irana Mehdi Taremi optužio je Fifu i američke organizatore za katastrofalne uslove na Svetskom prvenstvu. U tom susretu Članak Kapiten Irana udario na FIFA i Ameriku: “Žele da nas izbace, ovo je katastrofalan...