Kazna od milion dinara! Anita napustila "Elitu" i prekršila najstrožije pravilo: Ostaje bez dinara
Zabava

Kazna od milion dinara! Anita napustila "Elitu" i prekršila najstrožije pravilo: Ostaje bez dinara

Informer logoInformer
3

Učesnica rijalitija "Elita", Anita Stanojlović, suočila se sa jednom od najstrožih kazni, nakon što je tokom lekarskog pregleda prekršila pravila produkcije i ostvarila nedozvoljen kontakt sa osobom iz spoljnog sveta.