КИНЕЗИ УЛАЖУ 240 МИЛИОНА ЕВРА! У Банату кренула изградња два ветропарка, ничу још два- Ево колико ће до испоручивати зелене енергије до 2028.

КИНЕЗИ УЛАЖУ 240 МИЛИОНА ЕВРА! У Банату кренула изградња два ветропарка, ничу још два- Ево колико ће до испоручивати зелене енергије до 2028.

Dnevnik logoDnevnik
1

Изградњи два нова ветропарка - Алибунар 1 и Алибунар 2 - званично је почела и у њих ће кинески инвеститор, компанија SANY, уложити 240 милиона евра.