Konobar nije dobio bakšiš pa se osvetio gostima: "Moji su mi posle rekli da je to kršenje pristojnosti"

Konobar nije dobio bakšiš pa se osvetio gostima: "Moji su mi posle rekli da je to kršenje pristojnosti"

Telegraf logoTelegraf
1

Jedan konobar podelio je na internetu priču o tome kako se suočio sa gostima koji mu nisu ostavili bakšiši.