"Krajem godine se vraćamo u Srbiju!": Pevač benda Napalm Death za Telegraf o nastupu na Arsenal festu

"Krajem godine se vraćamo u Srbiju!": Pevač benda Napalm Death za Telegraf o nastupu na Arsenal festu

Telegraf logoTelegraf
1

Pioniri grindcore zvukaa, britanski metal sastav Napalm Death nastupio je prve večeri Arsenal Festivala na Garden bini, gde su se okupili ljubitelji težeg zvuka.