Kuća u Novom Sadu okružena zgradama, vlasnik tvrdi da mu je narušen kvalitet života: "Moram se borim, ne želim da se selimo"

Kuća u Novom Sadu okružena zgradama, vlasnik tvrdi da mu je narušen kvalitet života: "Moram se borim, ne želim da se selimo"

Nova logoNova
1

Stanovnik novosadskog naselja Telep obratio se N1 tvrdeći da mu izgradnja stambenih zgrada u neposrednoj blizini narušava svakodnevni život, dok insti