Laušević je trebalo da igra u Boljem životu, ali je to odbio: Razlog je bio neverovatan, slušajte samo ovo

Laušević je trebalo da igra u Boljem životu, ali je to odbio: Razlog je bio neverovatan, slušajte samo ovo

Espreso logoEspreso
1

Prilikom podele uloga, scenarista nije imao dilemu oko toga