
Legendarni Nemac i bivši svetski šampion oštro kritikovao FIFA: Rasprodaju Svetsko prvenstvo
1
Filip Lam, kapiten reprezentacije Nemačke, koja je osvojila titulu šampiona sveta 2014. godine, žestoko je kritikovao svetsku kuću fudbala (FIFA). Nemački as je u kolumni u novinama „Di cajt“ napisao. „Svetsko prvenstvo se rasprodaje od strane FIFA. Sve se vrti samo oko para i to oduzima fudbalu kredibilitet. Kao rezultat toga, navijači se osećaju nelagodno. Članak Legendarni Nemac i bivši svetski šampion oštro kritikovao FIFA: Rasprodaju Svetsko prvenstvo se pojavljuje prvo...