"LEPO JE OVDE, ALI NE MOGU VIŠE DA OSTANEM" Vens otputovao iz Švajcarske nakon pregovora SAD i Irana o okončanju rata

"LEPO JE OVDE, ALI NE MOGU VIŠE DA OSTANEM" Vens otputovao iz Švajcarske nakon pregovora SAD i Irana o okončanju rata

Blic logoBlic
2

Američki potpredsednik Džej Di Vens otputovao je danas iz Švajcarske nakon pregovora na visokom nivou usmerenih na okončanje rata sa Iranom.