"Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo"

"Mali smo, ali nas ima puno, slavićemo sedam dana kad se vratimo"

Espreso logoEspreso
1

Došli smo kao potpuni autsajderi da pokušamo da napravimo nešto veliko i to nam je uspelo, rekao je strateg "zmajeva"