Miljuš (SSP): Krnji REM neće moći ništa da uradi, vlast to i priželjkuje

Miljuš (SSP): Krnji REM neće moći ništa da uradi, vlast to i priželjkuje

Nedeljnik logoNedeljnik
1

Poslanik Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš kazao je danas da Srbija nema profesionalan i funkcionalan Savet Regulatornog tela za elektronske medije (REM) već skoro 600 dana, a da vlast priželjkuje „krnji REM koji neće moći ništa da uradi“. Po njegovim rečima, svi koji učestvuju u ovakvim dogovorima direktno rade u korist predsednika Srbije […]