Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević": Predviđali joj mesec i više dana, ali je izašla ranije - Kasper uz pevačicu

Mina Kostić izašla iz bolnice "Laza Lazarević": Predviđali joj mesec i više dana, ali je izašla ranije - Kasper uz pevačicu

Srbija Danas logoSrbija Danas
1

Mina Kostić je danas, 23. juna, napustila psihijatrijsku ustanovu "Dr Laza Lazarević" nakon nekoliko nedelja boravka, a po nju je došao verenik Mane Ćuruvija Kasper. Pevačica se pojavila sa kačketom i naočarima, a pri izlasku je kratko poručila da se oseća dobro.