Mina Kostić izašla iz "Laze", po nju došli Kasper i njen brat Milan: Doneli pevačici stvari i sačekali je, nisu hteli da se oglašavaju

Mina Kostić izašla iz "Laze", po nju došli Kasper i njen brat Milan: Doneli pevačici stvari i sačekali je, nisu hteli da se oglašavaju

Srbija Danas logoSrbija Danas
1

Mina Kostić, koja je od 31. maja nalazi na lečenju u psihijatrijskoj ustanovi "Laza Lazarević", danas je napustila bolnicu nakon skoro mesec dana boravka. U ustanovu su stigli njen verenik Mane Ćuruvija Kasper i pevačicin brat Milan, a Kasper joj je doneo kesu sa stvarima.