
МИНИСТАРКА МЕСАРОВИЋ ПОД НАЈВЕЋОМ СРПСКОМ ЗАСТАВОМ Носи тробојку са хиљаде грађана: "Уз председника, уз заставу"
1
Потпредседница Владе и министарка привреде Адријана Месаровић огласила се путем Инстаграма са скупа у Београду, а како се јасно види на фотографији министарка поносно носи са хиљадама грађана највећу српску тробојку икада направљену.