МИРОСЛАВ ТАЊГА ПОСЛЕ РЕМИЈА СА АРАРАТОМ: "Било је добрих тренутака и одличне игре, такође је било и лоше игре и то је нормално"

МИРОСЛАВ ТАЊГА ПОСЛЕ РЕМИЈА СА АРАРАТОМ: "Било је добрих тренутака и одличне игре, такође је било и лоше игре и то је нормално"

Dnevnik logoDnevnik
1

Фудбалери Војводине одиграли су у другом припремном сусрету нерешено са Араратом 1:1 (0:0).