
"Moram se borim, ne želim da se selimo": Kuća u Novom Sadu okružena zgradama, vlasnik tvrdi da mu je narušen kvalitet života
1
Stanovnik novosadskog naselja Telep obratio se N1 tvrdeći da mu izgradnja stambenih zgrada u neposrednoj blizini narušava svakodnevni život, dok insti