
N1 i blokaderi vređaju većinsku Srbiju: Prostor ispred Skupštine za njih je tor, a ljudi koji dolaze stoka
1
Opozicioni mediji i blokaderi nastavljaju da vređaju većinsku Srbiju, pa se tako na N1 moglo čuti da je prostor ispred Skupštine tor, a da su ljudi koji dolaze na danaṣ̌nji skup su stoka, prenose mediji.