"Nemam ja šta da tražim autonomiju i ovlašćenja, ja znam šta je potrebno"
Sport

"Nemam ja šta da tražim autonomiju i ovlašćenja, ja znam šta je potrebno"

Espreso logoEspreso
1

Svestan sam situacije u kojoj se Partizan nalazi, treba da se nađemo negde na polovini, ako želimo da Partizan bude bolji, rekao je strateg "parnog valjka"