''Nemamo gde da živimo, ovo nam je jedina opcija'', hiljade ljudi ostalo bez krova nad glavom: Nakon razornih zemljotresa u Venecueli, ljudi spavaju po parkovima i u kolima

''Nemamo gde da živimo, ovo nam je jedina opcija'', hiljade ljudi ostalo bez krova nad glavom: Nakon razornih zemljotresa u Venecueli, ljudi spavaju po parkovima i u kolima

Srbija Danas logoSrbija Danas
1

Hiljade ljudi ostale su bez domova nakon dva razorna zemljotresa koja su pogodila Venecuelu, a mnogi sada spavaju u automobilima, parkovima i na ulicama.