Objavljen snimak navodnog vandalizma u Vašingtonu: Zbog ovoga je Tramp pobesneo

Objavljen snimak navodnog vandalizma u Vašingtonu: Zbog ovoga je Tramp pobesneo

Telegraf logoTelegraf

Vandali su poslednjih nedelja više puta napali Nacionalni mol u Vašingtonu, ostavljajući oznake "8647", ispisujući poruku sopstvenom krvlju na Vašingtonskom.