
Objavljen snimak navodnog vandalizma u Vašingtonu: Zbog ovoga je Tramp pobesneo
Vandali su poslednjih nedelja više puta napali Nacionalni mol u Vašingtonu, ostavljajući oznake "8647", ispisujući poruku sopstvenom krvlju na Vašingtonskom.

Vandali su poslednjih nedelja više puta napali Nacionalni mol u Vašingtonu, ostavljajući oznake "8647", ispisujući poruku sopstvenom krvlju na Vašingtonskom.