ODBILA DA POTPIŠE UGOVOR! Pobednica "Nikad nije kasno" otkrila: "Neću dušu da prodam, NEŠTO NAJSTRAŠNIJE što sam videla", otkrila niz detalja iz američkog šou programa
Zabava

ODBILA DA POTPIŠE UGOVOR! Pobednica "Nikad nije kasno" otkrila: "Neću dušu da prodam, NEŠTO NAJSTRAŠNIJE što sam videla", otkrila niz detalja iz američkog šou programa

Blic logoBlic
5

Ivana Šalipur Lola, pobednica stručnog žirija u popularnom takmičenju "Nikad nije kasno", učestvovala je u "Idolu", a detalji ugovora u tom takmičenju su je ostavili u šoku. Ona je sad otkrila niz detalja, pa se prisetila u kakvom joj je sećanju ostalo učešće u američkom šou-programu.