"Osetila sam da se gušim": Sneža je preživela PAKAO u Guči, hladnjača procurela na 50 METARA od njene kuće

"Osetila sam da se gušim": Sneža je preživela PAKAO u Guči, hladnjača procurela na 50 METARA od njene kuće

Telegraf logoTelegraf
2

Ekipa Telegrafa se nalazi u Guči gde se sinoć desila katastrofa u kojoj je došlo do curenja amonijaka u jednoj hladnjači, u kome je povređeno nekoliko lica.