"Ovo dete diše" Ispovest doktorke koja je prva ušla u "Ribnikar" nakon masakra: Nijedan trenutak nije izbledeo iz sećanja
Hronika

"Ovo dete diše" Ispovest doktorke koja je prva ušla u "Ribnikar" nakon masakra: Nijedan trenutak nije izbledeo iz sećanja

Srbija Danas logoSrbija Danas
2

Pred Višim sudom u Beogradu prošle sedmice je izrečena presuda Vladimiru i Miljani Kecmanović, roditeljima maloletnog ubice iz Osnovne škole "Vladislav Ribnikar".