ПАНЧЕВЦИ ОСТАЛИ БЕЗ ДЕФАНЗИВЦА КОНАТАРА: Тешко ми је што одлазим, али дошло је време

ПАНЧЕВЦИ ОСТАЛИ БЕЗ ДЕФАНЗИВЦА КОНАТАРА: Тешко ми је што одлазим, али дошло је време

Dnevnik logoDnevnik
1

Дефанзивац Марко Конатар после пет и по година напушта Железничар и каријеру наставља у литванском Каунас Жалгирису.