Petković povodom hapšenja na Gazimestanu: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela

Petković povodom hapšenja na Gazimestanu: Sram vas bilo, gospodo iz Brisela

Telegraf logoTelegraf
2

Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković upitao je danas, povodom nasilja tzv. kosovske policije i hapšenja Srba na Gazimestanu nakon.